Informacje

 • Na razie ostry mróz, ale w połowie tygodnia nawet 5 st. C

  10-02-2017 13:09

  Prognoza pogody na pięć dni

  Mróz trzyma mocno

  Shutterstock

  W weekend opady śniegu pojawią się w wielu regionach kraju, ale od poniedziałku nie powinno już sypać.

  W sobotę na Podlasiu, Mazurach, Dolnym Śląsku, Lubelszczyźnie, Ziemi Lubuskiej i Mazowszu nadal będzie pochmurno i popada słaby śnieg. Na pozostałym obszarze rano będzie pogodnie, potem nastąpi szybki wzrost zachmurzenia do dużego. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą od -9 st. C na Lubelszczyźnie do -2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie waha się, w Warszawie, w południe 1024 hPa.

  Niedziela z chmurami

  Niedziela okaże się pochmurna z niewielkimi przejaśnieniami. We wschodniej części kraju pojawią się niewielkie opady śniegu. W najcieplejszym momencie dnia temperatura wyniesie od -6 st. C na Podlasiu do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu.

  Pogodny początek nowego tygodnia

  W poniedziałek na ogół będzie pogodnie. Temperatura maksymalnie wyniesie od -4 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

  We wtorek na wschodzie niebo będzie zachmurzone. Poza tym aura okaże się pogodna. Temperatura maksymalna osiągnie od -2 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu.

  Środa okaże się pogodna. Rano na wschodzie będzie mglisto. Termometry maksymalnie wskażą od 1 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i zmienny wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Oglądaj TVN Meteo

Raporty specjalne

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich tygodniach trudno odnaleźć w polskiej pogodzie stabilność. Synoptyk ...

Tomasz Wasilewski

alt

Jeszcze tuż przed końcem miesiąca do Polski napłynie upalne powietrze z Afryki. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niżowego znad Skandynawii i związanego z nim fron...