Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: mokro od deszczu i śniegu

  02-03-2016 06:25

  Na termometrach do 7 st.C

  Pochmurno i wilgotno

  Pixabay (CC-BY-SA)

  Środa będzie pochmurna i mokra. W zachodniej części kraju spadnie deszcz, a we wschodniej śnieg. Opady powoli będą zanikać. Na termometrach zobaczymy do 7 st. C.

  W środę będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. We wschodniej części kraju da o sobie znać zanikający śnieg, w zachodniej deszcz, miejscami przejściowo śnieg. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Ciśnienie w dół

  Wilgotność powietrza wyniesie od 80 do ponad 90 proc. Dominować będzie termiczne odczucie chłodu. Odczujemy spadek ciśnienia. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla regionów

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z opadami deszczu..  Temp maks. 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w Gdańsku, w południe 999 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny śnieg. Temp maks. 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w południe 977 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Opady deszczu. Temp  maks. 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie, w południe 990 hPa, spada.

  WARSZAWA

  Pochmurno, przed południem zanikający śnieg. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe 992 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temp maks. 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie w południe 988 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Raporty specjalne

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Temperatura nad ranem miejscami spada do 5 st. C. Za dnia dobije do 20 st. C. To...

Tomasz Wasilewski

alt

Upalny ostatni weekend sierpnia to prawdopodobnie wcale nie ostatni gorący weeke...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem klina wysokiego ciśnienia....