Informacje

 • Prognoza pogody na pięć dni: czekają nas nieprzyjemne chwile

  21-04-2017 14:21

  Popada i silniej powieje

  W kolejnych dniach wystąpią przelotne opady deszczu

  Foto: Shutterstock; Film: TVN24

  Weekend zapowiada się deszczowo, powieje także silny wiatr, w porywach nawet do 70 kilometrów na godzinę. Temperatura powietrza będzie wzrastać.

  W nocy wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Pomorzu do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr w porywach 40-60 km/h, z zachodu.

  IMGW wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem i sztormem.

  Weekend z opadami i silnym wiatrem

  W sobotę przelotnie popada deszcz. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 7 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach 50-70 km/h, zachodni.

  W niedzielę również wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura osiągnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach 40-60 km/h, z zachodu.

  W poniedziałek miejscami popada

  Na północy i wschodzie będzie pogodnie. Poza tym przelotnie popada deszcz. Temperatura wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach 50-70 km/h, południowo-zachodni.

  Wtorek i środa z opadami

  We wtorek pojawią się przelotne opady deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  W środę również przelotnie popada. Temperatura wyniesie od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Oglądaj TVN Meteo

Raporty specjalne

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich tygodniach trudno odnaleźć w polskiej pogodzie stabilność. Synoptyk ...

Tomasz Wasilewski

alt

Jeszcze tuż przed końcem miesiąca do Polski napłynie upalne powietrze z Afryki. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niżowego znad Skandynawii i związanego z nim fron...