Informacje

 • Prognoza pogody na pięć dni: poprószy śnieg, popada deszcz. Powieje do 80 km/h

  16-02-2016 16:07

  Aura będzie zrożnicowana

  Za oknami przedwiosenna aura

  pexels.com

  Pogoda w najbliższych dniach nie zachwyci. Na termometrach zobaczymy do 10 st. C. Miejscami spadnie śnieg, ale na ogół będzie deszczowo. Pojawią się też dni z silniejszym wiatrem. Na słońce możemy liczyć głównie w sobotę.

  Środa będzie pochmurna z przejaśnieniami. Na zachodzie, południu i w centrum kraju miejscami spadnie śnieg, przechodzący w deszcz. Na drogach zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowanie i dość silnie ze wschodu, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie będzie spadać, w Warszawie w południe barometry pokażą 1018 hPa.

  Czwartek: do 10 st. C

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 3 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr uspokoi się i zmieni kierunek. Powieje słabo i umiarkowanie z południa.

  Piątek: miejscami śnieg

  Będzie pochmurno z opadami deszczu, a na Podlasiu - śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zmieniających się.

  Sobota: szykuje się ładny dzień

  Na Pomorzu spadnie deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zachodnich.

  Niedziela: uwaga na silny wiatr

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie dość silny i porywisty , w porywach 50-70 km/h, z zachodu. Na Wybrzeżu porywy wyniosą ponad 80 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Raporty specjalne

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Temperatura nad ranem miejscami spada do 5 st. C. Za dnia dobije do 20 st. C. To...

Tomasz Wasilewski

alt

Upalny ostatni weekend sierpnia to prawdopodobnie wcale nie ostatni gorący weeke...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem klina wysokiego ciśnienia....