Informacje

 • Prognoza pogody na pięć dni: poprószy śnieg, popada deszcz. Powieje do 80 km/h

  16-02-2016 16:07

  Aura będzie zrożnicowana

  Za oknami przedwiosenna aura

  pexels.com

  Pogoda w najbliższych dniach nie zachwyci. Na termometrach zobaczymy do 10 st. C. Miejscami spadnie śnieg, ale na ogół będzie deszczowo. Pojawią się też dni z silniejszym wiatrem. Na słońce możemy liczyć głównie w sobotę.

  Środa będzie pochmurna z przejaśnieniami. Na zachodzie, południu i w centrum kraju miejscami spadnie śnieg, przechodzący w deszcz. Na drogach zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowanie i dość silnie ze wschodu, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie będzie spadać, w Warszawie w południe barometry pokażą 1018 hPa.

  Czwartek: do 10 st. C

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 3 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr uspokoi się i zmieni kierunek. Powieje słabo i umiarkowanie z południa.

  Piątek: miejscami śnieg

  Będzie pochmurno z opadami deszczu, a na Podlasiu - śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zmieniających się.

  Sobota: szykuje się ładny dzień

  Na Pomorzu spadnie deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zachodnich.

  Niedziela: uwaga na silny wiatr

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie dość silny i porywisty , w porywach 50-70 km/h, z zachodu. Na Wybrzeżu porywy wyniosą ponad 80 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
Trwa cisza referendalna, która zakończy się w niedzielę o godz. 21. W tym czasie forum będzie wyłączone.

Oglądaj TVN Meteo

Raporty specjalne

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Idą zmiany w pogodzie. Subtelnie sygnalizują to dymy elektrowni Siekierki w Wars...

Tomasz Wasilewski

alt

Po gorącym końcu tygodnia (w piątek na zachodzie Polski było aż 30 stopni), w ni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu zna Morza Północnego....