Maja w ogrodzie

Wiosna w ogrodach: wiejskim oraz niewielkim osiedlowym

14-06-2011 17:00

W 321. odcinku programu prezentujemy dwa różne ogrody.
Pierwszy z nich znajduje się w niewielkiej wsi Brzozówka w okolicach Warszawy. Jego właścicielka - pani Aneta - uciekła tu przed zgiełkiem wielkiego miasta. Właścicielka drugiego ogrodu posiada niewielką działkę w podwarszawskim osiedlu. Dom otoczony jest wąskimi paskami zieleni. Jest tu niewielki trawnik, stary świerk dający cień, trochę krzewów.

Kolejne odcinki

 • Maja w ogrodzie bogacza
  No cóż, od dawna nosiłam się z zamiarem napisania tej opinii... Żałuję bardzo,że zmieniła się konwencja programu; powinien się teraz nazywać "Maja w ogrodzie bogacza". Z żalem przestaję go oglądać, ponieważ program jest obecnie dedykowany projektantom ogrodów i ich klientom. Dla zwykłego pasjonata roślin nie ma niczego interesującego; na pewno nie będzie sprowadzał drewna egzotycznego np. na podłogę na tarasie. "Ogrodowi maniacy" mają coś znacznie interesującego do przekazania; miłość do roślin i własne projekty, doświadczenia zdobyte na niekoniecznie wielohektarowej działce. I żeby było jasne; Pani Maja jest osobą przesympatyczną, a ja nie kieruję się zazdrością; jestem po prostu miłośniczką roślin.
  ~magra /2014-06-06 06:41
 • Fancja elegancja, bida w Polsce a tu taki pokazowy za miliony przepych NAWIĄZUJĄC ;)
  ten kto to pisał musi być bardzo płytki i zazdrosny ;) przykro czytać takie wypociny. ;)
  ~pysia /2014-06-03 09:21
 • liczy się tylko własna praca!
  Dlaczego p.Maju nie pokaże Pani ogrodow,założonych i pielegnowanych przez samych włascicieli. To nie sztuką jest mieć założone i wypielęgnowane ogrody u ludzi którzy maja pieniądze na profesjonalne firmy ogrodnicze.
  ~snobizm /2014-06-02 19:28
 • prawdziwy ogrodnik
  program powoli staje się tyko i wyłacznie reklamą produktów i firm ogrodniczych, co mogą powiedzoieć na temat roślin i ciężkiej fizycznej pracy osoby, które prawdopodobnie własnoręcznie nie posadziły nawet jednego drzewka. Gdy tylko się zorientuję, iż właściciel płaci za prowadzenie ogrodu rezygnuję z oglądania odcinka, bardzo wielu moich znajomych zachowuje się podobnie
  ~bozga /2014-06-01 22:01
 • Fancja elegancja, bida w Polsce a tu taki pokazowy za miliony przepych
  W nawiązaniu do komentarza Pani Mirki, Pani Grażka jawi się jako chorobliwie nawiedzona paniusia mająca błędne mniemanie też i o swojej wenie poetyckiej - poeta, tylko głowa nie ta i tu nawet nie pomogą zjedzone przaz nią płatki róż! Jak ktoś chce wypić 1 piwo to nie wydaje majątku i nie kupuje całego browaru ; jak ktoś chce wąchać kwiatki nawet 2 godziny dziennie, to nie musi inwestować milionów ; paniusia z Francji ma i wydaje mnóstwo kasy, wynajmuje różne firmy i dla swego kochliwego stosunku do kwiatków i innych bajerów ogrodowych oraz swojej próżności i fobii stworzyła w Polsce Wersal. Własnymi rękami tego lukrowanego giganta nie zrobiła, bo nimi może co najwyżej się podrapać a zwyczajnym ludziom niepotrzebnie usiłuje zaimponować kupionym pięknem, a w gruncie rzeczy "zastaw się a postaw się"
  ~doda /2014-05-18 22:35