Informacje
 • Dużo słońca, trochę burz i parno

  09-07-2011 06:15 Szczegółowa Prognoza TVN Meteo na sobotę

  Będzie ciepło, ale czekają nas przelotne burze

  sxc.hu

  Czeka nas parna sobota. Zrobi się upalnie i gorąco. Jednak pogoda w naszym kraju, za sprawą frontu atmosferycznego, wciąż będzie niespokojna. Czekają nas przelotne burze z piorunami. Dobra wiadomość jest taka, że będzie nam sprzyjał biomet.

  Od rana burze, burze i jeszcze raz burze. A co międzi nimi? Będzie ciepło, a nawet gorąco. W Krakowie i Rzeszowie nawet do 30 st. C. Po przejściu frontu atmosferycznego powinno powoli zacząć się wypogadzać. Ciśnienie będzie stopniowo rosło, a po południu będzie padać jedynie w Zielonej Górze. Reszta kraju ma być słoneczna i bezchmurna.

  Dobre warunki do podróżowania

  Dla tych, którzy postanowią się w sobote wybrać w podróż pogoda będzie łaskawa. Warunki pogodowe można spokojnie określić jako dobre. Wyjątek stanowi północno-wschodnia Polska, gdzie na ranem może jeszcze trochę popadać. Po południu, z kolei na zachodzie, mogą wsytąpić przelotne burze, a wiatr osiągnie nawet do 90 km/h.

  Dobra wiadomość dla meteopatów

  W sobotę temperatura odczuwalna w całym kraju wyniesie 24 st. C, a na południu Polski nawet do 30 st. C. Wilogotność względna wyniesie od 40 do 60 proc. Biomet będzie neutralny w większości kraju. Na początku dnia będzie jedynie niekorzystny na suwalszczyźnie, a  po południu natomiast na zachodzie kraju.

 • POTĘŻNE TRZĘSIENIE ZIEMII W ZACHODNIEJ POLSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ok 30 min temu w zachodniej polsce doszło do tragedi.Nastapiło jeszcze potężniejsze trzęsienie ziemii niz w nocy.Sejsmolodzy z PAN mówia ze trzęsienie osiagało nawet 8,9 STOPNIA W SKALI RICHTERA.Rząd nakazał eakuacje.
  ~Tomasz /2011-07-09 17:03
 • Ja też mam...
  ...jedną istotną HIPOTEZĘ: kolega musi zainwestować w słownik ortograficzny:)
  ~Niepoczytalny /2011-07-09 11:04
 • Trzęsienie ziemii w zachodniej polsce
  W nocy u mnie w woj.Lubuskim mocno zatrzęsła sie ziemia.Sejsmolodzy i geolodzy mówia że siła wstrzasów dochodziła do 6,8 stopnia w skali richtera.A dodatkowo po południu u nas 34*C i ekordowo gwałtowne burze.I znowu ziemia drży.Coś sie dzieje z polska.Mam juz pewne chipotezy.
  ~Tomasz /2011-07-09 08:25

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...