Informacje
 • Chaos na giełdzie, chaos w pogodzie

  21-08-2011 06:42 W Nowym Jorku ciągłe zmiany to norma
  Chaos na giełdzie, chaos w pogodzie

  Ciepły i burzowy Nowy Jork

  Kontakt Meteo/Piotr_Sobilo

  Nowojorska pogoda ostatnich dni, jak w soczewce, odzwierciedla anomalia klimatyczne, które miały miejsce w mijających tygodniach. Najpierw mieszkańców metropolii męczył upał, a po tygodniu - gwałtowne burze i ulewne deszcze. Teraz w ciągu doby mieli do czynienia i z jednym, i z drugim. Więcej w relacji Reportera 24.

  Pogoda tego lata płata figle Nowojorczykom i turystom. Raz na termometrach widać 30 st. C, a już nastepnego dnia ledwo 20, za oknem zaś ścianę deszczu i pioruny.

  Reporter 24, Piotr Sobilo, następująco opisuje pogodę w Nowym Jorku: "Jest słonecznie, czasami pochmurno, ale w ciągu dnia ciepło, lekko wietrznie i przyjemnie. Wieczorami nagle pojawiają się burze z piorunami i krótkotrwały deszcz. Na szczeście opady nie są tak intensywne, jak kilka dni temu. Dziś (20.08.11) w Nowym Jorku jest piękne słońce, ale na wieczór zapowiadany jest deszcz. Synoptycy przewidują taką pogodę do niedzieli. Od poniedzialku znów ujrzymy bezchmurne niebo z nadal utrzymujacą sie w okolicach 30 stopni temperaturą".

  Zobacz galerię zdjęć z Nowego Jorku:

  Amerykanski serwis pogodowy accuweather com. rzeczywiście zapowiada piękną słoneczną pogodę dla mieszkańców Nowego Jorku. Od poniedziałku znów śmiało będzie można zjeść lunch w Central Parku, beztrosko przechadzać się Piątą Aleją, czy wykonać idealne ujęcia Manhattanu w słońcu. Nawet Wall Street, mimo kiepskich notowań na giełdzie, przy tak sprzyjającej pogodzie powinna wydać się bardziej przyjazna.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...