Informacje
 • Potężny karambol we mgle. 75 zniszczonych aut

  01-04-2013 10:05 USA: Zderzyło się ponad 75 samochodów
  Potężny karambol we mgle. 75 zniszczonych aut

  Niedzielny karambol w Wirginii

  ENEX

  75 pojazdów zniszczonych, 25 osób w szpitalu, trzy ofiary. To efekt karambolu, do którego doszło w pierwszy dzień świąt na granicy stanów Wirginia i Karolina Północna. Według policji, podczas zdarzenia panowały bardzo trudne warunki atmosferycze.

  Pierwszy telefon o wypadku w okolicach Fancy Gap Mountain wpłynął do służb w niedzielę o godzinie 13.15.

  Gdy ratownicy przybyli na miejsce, widok był przerażający - poskręcany metal, wybite szyby, samochody wbite w inne. Do szpitala przewieziono 25 osób z obrażeniami wszelkiego typu. Niestety, nie udało się uratować trojga ludzi. Łącznie zniszczonych zostało 75 pojazdów.

  W wypadku, oprócz kilkudziesięciu samochodów osobowych, zderzyło się kilka dużych ciężarówek. To one zaczęły płonąć jako pierwsze. Jak mówią świadkowie, co chwilę słychać było huk wybuchających opon i uderzenia kolejno wpadających na siebie samochodów.

  Przez mgłę

  Odcinek na długości 6 mil wciąż jest niedostępny dla kierowców. Strażacy i policjanci starają się oczyścić trasę z rozbitego szkła i kawałków metalu, którymi jest zawalona jezdnia.

  Policja w Wirginii jako powód karambolu podaje mgłę. Sprawiała trudności nawet przy szukaniu rannych i wydobywaniu ich ze zniszczonych samochodów.

 • carambol dnia
  Wchodzac na srtone TVN24, che poczytac o wydarzeniach w Polsce i o Polakach majacych nowe pomysly na zycie, ciekawe rozwiazania, ale mediaTVN pasa mnie wiadomoscia Dnia z Usa o karambolu!
  ~d5u7649 /2013-04-01 13:52
 • I 77
  siedemdziesiatka siodemka w tym miejscu jest bardzo gorzysta i kreta. jakis kretyn ciezarowka byl zatrzymany na pasie ruchu, inna ciezarowka w niego wjechala i tak sie zaczelo. czesto tego typu wypadkie sa powodowane przez sikhow (z indii, ktorych jest pelno w kanadzie, i ktorzy lapia sie za jazde duzymi ciezarowkami), ktorzy czesto robia bezsensowne rzeczy na drodze. jadac na przyklad z toronto na floryde trzeba tamtedy przejechac. na tej drodze sikhowie pododuja setki wypadkow.
  ~polishranger /2013-04-01 13:51
 • carambol
  Wchodzac na srtone TVN24, che poczytac o wydarzeniach w Polsce i o Polakach majacych nowe pomysly na zycie, ciekawe rozwiazania, ale media pasa mnie wiadomoscia Dnia z Usa o karambolu!
  ~t77iu8 /2013-04-01 13:49

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...