Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 3°C -1°C Przelotne opady śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: dzień głównie deszczowy, lokalnie burzowy

  15-04-2014 06:24 Na termometrach w ciągu dnia od 5 do 12 st. C

  Wtorek będzie deszczowy praktycznie w całym kraju

  Fot: Shutterstock, Film: TVN Meteo

  We wtorek spodziewamy się zachmurzeń i obfitych opadów deszczu praktycznie w całym kraju. Na południu Polski mogą pojawić się lokalne burze. Biomet będzie niekorzystny.

  Synoptycy zapowiadają na wtorek zachmurzenie, przelotne opady deszczu, a na południu Polski - burze. W Tatrach, podobnie jak nocą, może spaść śnieg.


  Najzimniej będzie w Zakopanem, zaledwie 5 st. C. Cieplej powinno być Trójmieście, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim. Tam termometry pokażą 9 st. C. Na północnym wschodzie Polski, w centrum, a także w Zielonej Górze, Wrocławiu i Katowicach synoptycy zapowiadają 10 st. C. Najwyższe temperatury będą w Krakowie (11 st. C) i w Rzeszowie (12 st. C).

  Warunki biometeo

  Najwyższy wskaźnik wilgotności będzie w południowej części Polski (ponad 80 proc.), a najniższy (60 proc.) na północy. Utrzyma się niekorzystny biomet i subiektywne odczucie chłodu.

  Prognoza pogody dla 5 miast Polski

  Pogoda dla Warszawy

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 10 st. C.  Wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach do 50km/h, północno-zachodni. Ciśnienie po południu 997 hPa i rośnie.

  Pogoda dla Poznania

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. w dzień 10 st. C. Wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach do 50km/h, północno-zachodni. Ciśnienie po południu 1004 hPa i rośnie.

  Pogoda dla Gdańska

  Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 9 st. C. Wiatr umiarkowany, w strefie brzegowej dość silny do 50km/h,  północno-zachodni. Ciśnienie po południu 1012 hPa i rośnie.

  Pogoda dla Wrocławia

  Przelotne opady deszczu. Możliwa burza. Temp. maks. w dzień 10 st. C.  Wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach burzowych do 80km/h, północno-zachodni. Ciśnienie po południu 1001 hPa i rośnie.

  Pogoda dla Krakowa

  Przelotne opady deszczu. Możliwa burza.  Temp. maks. w dzień 11 st. C. Wiatr umiarkowany okresami dość silny, w porywach burzowych do 80km/h, północno-zachodni. Ciśnienie po południu 986 hPa i rośnie.

 • Poznań
  12:50 Grad!
  ~ala /2014-04-15 12:54
 • Bydgoszcz
  Póki co przejaśnienia i rozpogodzenia i żadnego deszczu.
  ~jarboj007 /2014-04-15 12:26
 • Wielkanoc to, czy Boże Narodzenie?
  Śnieg pada, śnieg pada, cieszą się dzieci..... Okropieństwo, ziąb, wilgoć, nieoptymistycznie. Pozdrowienia z Jeleniej Góry (dolnośląskie)
  ~silva /2014-04-15 08:39

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem słabego klina wysokiego ciśnienia....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...