Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 6°C 9°C 0°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń

Informacje

 • Wielkie Spotkanie Przyjaciół Lasu.
  Piknik i podziękowania od prezydenta

  23-04-2015 14:20

  Spotkanie odbyło się 23 kwietnia

  Piknik na SGGW

  TVN24

  23 kwietnia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Auli Kryształowej odbyło się Wielkie Spotkanie Przyjaciół Lasu 2015.

  Na początku spotkania odbyły się prelekcje oraz wystąpienia, podczas których goście opowiadali o przyrodzie. Między innymi głosu udzielił Prezydent Rzeczpospolitej Polski Bronisław Komorowski.

  - Dziękuje wszystkim, którzy o las dbają. W sposób szczególny dzieciom i młodzieży. Miałem okazje niedawno sadzić las z nimi na Kaszubach. Serdecznie dziękuję jednak wszystkim przyjaciołom polskiego lasu - przemawiał prezydent.

  Piknik

  Uczestnicy Wielkiego Spotkania, po części oficjalnej, mogli przejść się wzdłuż stoisk, gdzie wystawione zostały drapieżne ptaki Polski, oraz psy myśliwskie. Urządzone były zabawy dla dzieci i młodzieży w tym wspólne piłowanie bala drewna.

 • Ja te bylam
  Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Wielki podziekowania należą sie nie tylko organizatorom, uczelni , ale przede wszystkim uczestnikom i ich opiekunom- nauczycielom, którzy wiela staran włożyli w przygotowanie dzieci do udziału w konkursach, ale także do szerzenia wiedzy o umiejetnym , rozsądnym korzystaniu z zasobów lasu. Mam nadzieję, że impreza nie będzie jednorazowa. .Wielkie dzięki
  ~kmk /2015-04-23 19:28

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...