Informacje
 • Ekstremalny freeride, sportsmama i supertata

  01-05-2015 16:05 "Witaj w Klubie"

  Witaj w klubie - inspiruj innych!

  TVN Meteo Active / Kontakt 24

  Biegacie, latacie, podnosicie ciężary, jednym słowem ćwiczycie, a my to pokazujemy. Tyle dyscyplin, ilu Reporterów 24. W magazynie "Witaj w Klubie" inspirujecie innych swoją aktywnością fizyczną. Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy na Kontakcie 24.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?
  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

  Freeride to relatywnie nowa, nieformalna dyscyplina rowerowych sportów ekstremalnych. Uprawia ją jeden z Reporterów24 @cinek. Jest bardzo podobna do downhillu, polegającego na zjazdach w trudnym terenie na specjalnie przystosowanym do takich akrobacji rowerze.

  Freeride wymaga nie tylko doskonałego opanowania roweru. Konieczne są również akcesoria, takie jak np. kask z pełną szczęką, ochraniacze na stawy i kolana, minimalizujące ryzyko groźnych urazów podczas wykonywania różnych sztuczek.

  Rozruszać najbliższych

  W tym odcinku przedstawiamy też @supertatę, który w pełni zasługuje na swój nick. Internauta kieruje się zasadą, że gdy robi się ciepło, należy zabrać rodzinę i spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu. Dokumentując to filmikami, motywuje, by zabrać najbliższych na rower, rolki czy na spacer. Gdy pogoda nie sprzyja, pociechy @supertaty ćwiczą z trenerką w telewizji.

  Jednym z bohaterów tego odcinka jest też Reporter24 @endi121, który udokumentował Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego HIPODROM (23-26 kwietnia). To jeden z najbardziej emocjonujących i widowiskowych konkursów, testujący umiejętności i odwagę zarówno jeźdźca, jak i wierzchowca.

  Przypominamy także inspirującą coraz większe grono mam osobę @sportsmamy, która przesyła na skrzynkę Kontaktu 24 kolejne nagrania. Na każdym kolejnym filmie grono ćwiczących z maluchami mam się powiększa. Mamy trenują tym razem w większym gronie.

  Razem raźniej

  Integrować się ze sobą i naturą postanowili również znajomi użytkownika @hanys223. Internauta przesłał dokumentację wycieczki rowerowej, podczas której pokonali wspólnie trasę Orzesze-Zalew Rybnicki-Rudy-Pilchowice-Orzesze, czyli w sumie... 97 kilometrów.

  O tym, że na naładowanie baterii na cały dzień najlepsze jest bieganie w promieniach porannego słońca, przekonują nas z kolei Reporterzy24 @nadystansie.

  Użytkownik @czlowiekmucha podzielił się natomiast materiałami dokumentującymi zorganizowany przez ekipę Ekipa Dzikie Dziki bieg RUNmageddon Gorzów Wielkopolski. To wyścig określany mianem piekielnego biegu. Zawodnicy, jeżeli chcą dobiec do mety, muszą nie tylko pokonać trudne przeszkody, ale także wykazać się umiejętnością współpracy.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...