Informacje
 • Odpyta tych, których "będzie łykał" samochód-meta

  01-05-2015 12:23 "Nie da się nie ukończyć tego biegu"

  W niedzielę 3 maja od godz. 12.00 rusza relacja na żywo na TVN Meteo Active i TVN24

  Charytatywny bieg Wings for Life startuje 3 maja o godz. 13.00. - Ja przy tym będę, na bieżąco, na gorąco, wszystko od nich będę wyciągał, jak się czują - zapowiada reporter TVN Meteo Active, Marcin Pawłowski.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?
  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

  Wings for Life to międzynarodowy bieg. Zawodnicy startują jednocześnie w 33 krajach na 6 kontynentach o godz. 11 czasu UTC, czyli o godz. 13.00 czasu polskiego. Bieg zakończy się, gdy ostatnia osoba na świecie zostanie dogoniona przez samochód pościgowy, czyli metę.

  Relacja na gorąco

  W Polsce, w Poznaniu i okolicach, "połykanych" przez metę biegaczy będzie przepytywał reporter TVN Meteo Active, Marcin Pawłowski, jadący w busie za autem pościgowym. - Na gorąco wszystko od nich będę wyciągał, np. jak się czują - zapowiadał na antenie TVN 24 w programie "Wstajesz i wiesz".

  A będzie kogo łapać - w Poznaniu na linii startu pojawi się aż 3100 osób. Początkowo organizatorzy przewidywali miejsce tylko dla 3 tys. uczestników, zainteresowanie było jednak na tyle duże, że zdecydowano się zorganizować jeszcze 100 miejsc.

  Relację będzie można oglądać 3 maja na żywo na kanale TVN24 i TVN Meteo Active od godziny 12.00. Reporterzy będą przeprowadzali wywiady z uczestnikami i ekspertami ds. sportu przez cały dzień, aż do godz. 17.00.

  Start z Malty

  Zawodnicy startują z popularnej Malty, biegną przez centrum miasta i następnie przez Ostrów Tumski. Dalej trasa prowadzi w stronę Gniezna, następnie zawraca i znów wiedzie do centrum Poznania.

  W biegu może wziąć udział każdy - zarówno amator, jak i zawodowy sportowiec. Nie ma znaczenia fakt, czy jest się pełnosprawnym biegaczem, częściowo niepełnosprawnym czy np. jeździ się na wózku inwalidzkim.

  WIĘCEJ O BIEGU WINGS FOR LIFE

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...