Informacje
 • Prognoza na majówkę: burze, deszcz i śnieg.
  Jednak jest też szansa na słońce

  01-05-2015 10:00 Poranki będą bardzo zimne

  Dopiero w niedzielę pogoda się poprawi

  TVN Meteo

  Majówkowe poranki nie będą ciepłe. Miejscami temperatura może oscylować w pobliżu zera. W ciągu dnia wartości na termometrach przekroczą 10 stopni. Jednak w wielu regionach pojawią się opady deszczu. Na obszarach górzystych może poprószyć śnieg. Najpogodniejsza powinna być niedziela.

  Poranek z piątku na sobotę będzie zimny. Na Mazurach odnotujemy tylko 1 stopień na plusie. Najcieplejsze powitanie 2 maja czeka mieszkańców Podkarpacia. Tam termometry pokażą 10 st. C.

  W sobotę niebo zachmurzy się na południu kraju. Synoptyk prognozuje opady deszczu. Na pozostałym obszarze również może lokalnie popadać. Jednak jest szansa na większe przejaśnienia.

  W ciągu dnia na termometrach zobaczymy 11-14 st. C na Pomorzu. W centrum będzie 15-17 st. C. Najwyższe wartości zobaczą mieszkańcy południowej Polski, 16-18 st. C.

  Niedziela będzie najpogodniejsza

  Według Arlety Unton-Pyziołek niedziela będzie najpogodniejsza. W wielu miejscach pojawi się słońce. Jednak miejscami może przelotnie popadać.  Na obszarach górskich poprószy lekki śnieg.

  - W godzinach popołudniowych odnotujemy 11-14 st. C  na Pomorzu, 15-17 st. C w centrum do 16-18 st. C na południu - informowała Unton-Pyziołek.

 • :(
  niestety przewaznie to prawda, chociaż na razie w Gdyni świeci piękne słońce . Mam nadzieję, że tak zostanie bo wybieram sie na rower
  ~marzenazgdyni /2015-05-01 08:24
 • dzień wolny = lipna pogoda
  Zawsze tak jest
  ~lipa /2015-04-30 11:02

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...