Informacje

  • Ania Lewandowska zachęca do WF-u. "Nie szukajmy wymówek"

    25-05-2015 17:30

    "Nie zwalniajcie dzieci z lekcji WF-u"

    Anna Lewandowska: stop zwolnieniom z WF-u

    TVN Meteo Active

    Anna Lewandowska zachęca dzieci do aktywności fizycznej i namawia rodziców, aby nie pisali pociechom zwolnień z lekcji z WF-u.

    TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

    SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

    Anna Lewandowska szczerze przyznaje, że swoich lekcji WFu nie opuszczała i co więcej - nawet mając gorączkę oszukiwała rodziców, mówiąc, że dobrze się czuje, byleby nie opuścić treningów karate.

    Miłość do sportu z wiekiem nie osłabła - obecnie jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalistką do spraw żywienia, zawodniczką karate KK Pruszków oraz reprezentantką kraju w karate tradycyjnym.

    Aktywna propagatorka aktywności

    Anna Lewandowska propaguje zdrowy i aktywny tryb życia, także wśród uczniów. "Walczy" z uczniowską niechęcią do lekcji WF-u, namawiając młodzież do ćwiczeń.

    - Wiele dzieci ma bardzo dużo zajęć pozalekcyjnych, więc okazuje niechęć ze względu na zmęczenie. Wiele też narzeka, że lekcje WF-u są nudne - podkreśliła Lewandowska. - Uważam, że nie powinnyśmy szukać wymówek i winnych, tylko zaproponować nauczycielowi, że skoro zajęcia są nieciekawe, to niech może pozwoli im poprowadzić zajęcia, żeby same wymyśliły coś bardziej kreatywnego - wyjaśniała.

    Każdy może

    Jak sama przyznała - skoro ona zaczęła promować zdrowy i aktywny tryb życia, to "czuje, że więcej osób też może" . Nie ukrywa, że pracując z dziećmi często powoływała się na męża, znanego na całym świecie piłkarza Roberta Lewandowskiego.

    - Wiem, że jeśli powiem, że Robert je dobrą owsiankę, to te dzieci też będą jadły owsiankę, a w tym nie ma nic złego - dodała z uśmiechem.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W czwartek żegnamy lato meteorologiczne. Na piątek przypada pierwszy dzień meteo...

Tomasz Wasilewski

alt

Fala bardzo ciepłego i suchego powietrza zbliża się do naszej części Europy. Obe...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się w zasięg wyżu znad Włoch, tylko na pó...