Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -2°C 4°C -2°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Metoda nie tylko dla kulturystów. Drop set z Brzezińskim

  03-06-2015 16:37 "Trenuj jak gwiazda"

  "Trenuj jak gwiazda" z Dariuszem Brzezińskim

  TVN Meteo Active

  W "Studio Active" Dariusz Brzeziński, trener personalny słynący z indywidualnego podejścia dietetycznego i treningowego podpowiada, jak trenować, by osiągnąć ciało, którego nie powstydziłaby się niejedna gwiazda Hollywood. W tym odcinku "Trenuj jak gwiazda" ćwiczenia, które wykonywane poprawnie zaowocują muskulatoruą Chrisa Pratta.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Chris Pratt, a właściwie Christopher Michael Pratt (ur. 21 czerwca 1979 roku w Virginia, w stanie Minnesota) to amerykański aktor filmowy i telewizyjny który sam o sobie mówił, że "od zawsze był mięciutki".

  30 kg w pół roku

  Patrząc na jego aktualną formę trudno w to uwierzyć - Pratt specjalnie do roli w "Strażnikach galaktyki" zobowiązał się do zrzucenia nadprogramowych kilogramów i wyrzeźbienia ciała. Początkowo miał zrzucić 20 kg. Ostatecznie jednak w pół roku udało mu się zgubić w sumie 30 kg, a tłuszczyk zamienił w fantastyczną muskulaturę. - Wyobraźcie sobie: przy wzroście 188 cm ze 115 kg

  zszedł na 85 kg! - podkreślił trener.

  Drop set na rzeźbę

  W najnowszym odcinku "Trenuj jak gwiazda" Dariusz Brzeziński, trener personalny słynący z indywidualnego podejścia dietetycznego i treningowego pokaże, jak ćwiczyć, aby uzyskać podobny wygląd.

  - W tym celu wykorzystamy tradycyjną metodę drop set - wyjaśnił. To trening opracowany już w 1940 roku przez Henry'ego Atkina, redaktora naczelnego magazynu Body Culture. - To świetna metoda dla każdego do przełamania stagnacji, kiedy stoimy z formą i nie mamy progresu w rozwoju naszej muskulatury - podkreślał Brzeziński.

  Rozbuduj mięśnie

  W tym odcinku trener prezentuje 3 najskuteczniejsze ćwiczenia na rozbudowanie mięśni klatki piersiowej. - Wykonaj je w drop setach, co oznacza, że w każdej z 4 serii będziemy zmniejszać obciążenie od 20 do 10 proc. - wyjaśnił. - Jakby to policzyć, to wychodzi, że robimy 40 powtórzeń w każdej serii - dodał trener.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Chłodny początek grudnia to jeszcze nie zima, ale na więcej niż kilka stopni pow...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby wyż Sarena przemieści się nad Rumunię. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...