Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 4°C -1°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: walentynki pod znakiem deszczowych chmur

  14-02-2016 06:54 Na termometrach do 10 st. C

  W walentynki będzie deszczowo

  Zdj.: Shutterstock, film: TVN Meteo

  Niedziela będzie pochmurna i deszczowa z niekorzystnym biometem i wahającym się ciśnieniem. Początkowo, zwłaszcza na północy będzie padać deszcz ze śniegiem, potem kiedy wzrośnie temperatura, sam deszcz. Na termometrach zobaczymy od 2 do 10 st. C.

  Pogoda w niedzielę w wielu miejscach nie dopisze. Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Ponadto na zachodzie, północy i w centrum kraju przelotnie popada deszcz, a na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie deszcz ze śniegiem (do 5 l/mkw.). W pozostałych regionach padać nie powinno.

  W najcieplejszym momencie dnia wszędzie odnotujemy dodatnie wartości na termometrach. Najchłodniej będzie na Suwalszczyźnie (2 st. C), a najcieplej na Dolnym Śląsku (10 st. C).

  Południowy i południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Kiepski biomet

  Najwyższą wilgotność powietrza zanotujemy na północy (ponad 90 proc.), a najniższą w Polsce południowej (poniżej 80 proc.).

  Wszędzie warunki biometeo staną się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna: 7 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 982 hPa, nieznacznie waha się.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu do 1-5 l/mkw. Temperatura maksymalna: 3 st. C. Wiatr południowy i południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe w Gdańsku 995 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie duże, okresami słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna: 7 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 980 hPa, nieznacznie waha się.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna: 10 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 977 hPa, nieznacznie waha się.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 9 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 968 hPa, nieznacznie waha się.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...