Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: poprószy śnieg, popada deszcz. Powieje do 80 km/h

  16-02-2016 16:07 Aura będzie zrożnicowana

  Za oknami przedwiosenna aura

  pexels.com

  Pogoda w najbliższych dniach nie zachwyci. Na termometrach zobaczymy do 10 st. C. Miejscami spadnie śnieg, ale na ogół będzie deszczowo. Pojawią się też dni z silniejszym wiatrem. Na słońce możemy liczyć głównie w sobotę.

  Środa będzie pochmurna z przejaśnieniami. Na zachodzie, południu i w centrum kraju miejscami spadnie śnieg, przechodzący w deszcz. Na drogach zrobi się ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowanie i dość silnie ze wschodu, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie będzie spadać, w Warszawie w południe barometry pokażą 1018 hPa.

  Czwartek: do 10 st. C

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 3 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr uspokoi się i zmieni kierunek. Powieje słabo i umiarkowanie z południa.

  Piątek: miejscami śnieg

  Będzie pochmurno z opadami deszczu, a na Podlasiu - śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zmieniających się.

  Sobota: szykuje się ładny dzień

  Na Pomorzu spadnie deszcz. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zachodnich.

  Niedziela: uwaga na silny wiatr

  Dzień będzie pochmurny z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie dość silny i porywisty , w porywach 50-70 km/h, z zachodu. Na Wybrzeżu porywy wyniosą ponad 80 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...