Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 1°C 4°C -1°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w kilku regionach spadnie śnieg i śnieg z deszczem

  17-02-2016 06:34 Na termometrach do 6 st. C

  W górach dosypie śniegu

  PAP/EPA

  Pogoda podzieli Polskę na dwie części - jedną pogodną, drugą pełną opadów. W górach spadnie nawet 7 cm śniegu, nad morzem przydadzą się okulary przeciwsłoneczne. Termometry pokażą od 1 do 6 st. C.

  W ciągu dnia będzie pochmurno, ale z przejaśnieniami. Na zachodzie, południu i w centrum kraju miejscami pojawią się opady śniegu przechodzące w deszcz. Uwaga: w górach śniegu może dosypać nawet do siedmiu centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowanie i dość silnie, okresami w porywach 40-60 km/h, ze wschodu. Ciśnienie spadnie, w Warszawie w południe barometry pokażą 1018 hPa.

  Chłodno i wilgotno

  Wilgotność względna wyniesie od 80 proc. na północnym wschodzie do 90 proc., na południowym zachodzie. Warunki biometeorologiczne w całym kraju będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla regionów

  TRÓJMIASTO

  Stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego. Temp maks. 2 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h , wschodni. Ciśnienie, w Gdańsku, w południe 1033 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Pochmurno. deszcz i śnieg. Temp maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie, w południe 995 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie duże. śnieg i deszcz. Temp  maks. 3 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie, w południe 1016 hPa, spada.

  WARSZAWA

  Na ogół, pochmurno. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie spada, w południe 1018 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. deszcz ze śniegiem. Temp maks. 4 st. C. Wiatr umiarkowany i  dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe 1010 hPa, spada.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...