Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 10°C 2°C Pochmurno
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: prawie w całej Polsce będzie pogodnie

  14-11-2016 06:37 Termometry wskaża od 1 do 4 st. C

  Będzie chłodno, ale pogodnie

  Piotr Pyziołek

  W centralnej i zachodniej części Polski poniedziałek zacznie się pogodnie. Chmury w większych ilościach pojawią się jedynie na niebie na południu, a w ciągu dnia - na wschodzie kraju. W niektórych miejscach spadnie niewielka ilość śniegu - od 1 do 2 cm.

  Poniedziałek w wielu regionach będzie pogodny. Chmury pojawią się jedynie na wschodzie kraju, gdzie lokalnie poprószy też słaby śnieg (do 1 cm). Termometry w najcieplejszym momencie dnia wskażą od 1 st. C na Suwalszczyźnie i Podkarpaciu, 3 st. C w centrum kraju do 4 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej, w Wielkopolsce i na Wybrzeżu Gdańskim. Wiatr zazwyczaj będzie słaby i umiarkowany, jednak na północy - okresami dość silny, w porywach do 50 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza wyniesie od 60 proc. na zachodzie i północy do ponad 80 proc. na wschodzie Polski. Będzie chłodno, jednak biomet w większości kraju okaże się korzystny. Jedynie na wschodzie warunki biometeorologiczne będą neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temp. maks. 3 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1020 hPa, bez większych zmian.

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Temp. maks. 4 st. C. Wiatr zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe w Gdańsku 1031 hPa, wolno spada.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 4 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1025 hPa, waha się.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 4 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1021 hPa, waha się.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie umiarkowane. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby i umiarkowany. Ciśnienie około południa 1010 hPa, rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...