Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 5°C -4°C Zachmurzenie duże z przelotnymi opadami śniegu
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  na południu intensywnie popada

  03-04-2017 06:40 Miejscami tylko 11 stopni

  Najsilniej popada na południu

  Foto: flickr/Maria Eklind; film: TVN Meteo

  Dziś dzień będzie chłodniejszy niż poprzednie. Termometry pokażą od 11 do 18 stopni. Biomet w całej Polsce okaże się neutralny.

  Tylko w kilku regionach będzie pogodnie. Na północnym zachodzie popada przelotny deszcz. Najbardziej intensywne opady wystąpią w południowej części kraju. W tym rejonie możliwe są także lokalne burze z opadami do 10-15 l/mkw. i porywami do 70 km/h.

  W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 11 stopni na Nizinie Szczecińskiej do 18 stopni na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z północy. Ciśnienie będzie rosnąć, w Warszawie w południe wyniesie 1010 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od poniżej 70 procent na północnym zachodzie do powyżej 80 proc. na południowym wschodzie kraju. W poniedziałek w całym kraju odczuwalny będzie komfort termiczny, a biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 13 st. C.Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1023 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz i burza (10-15 l/mkw. opadu i porywy do 70 km/h). Temperatura maksymalna 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z północy. Ciśnienie rośnie, w południe 991 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Temperatura maksymalna 13 st. C Wiatr słaby i umiarkowany, z północy. Ciśnienie, w południe 1013 hPa, rośnie.

  WARSZAWA

  Rano zachmurzenie duże (możliwy zanikający deszcz) potem przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie rośnie, w południe 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 15 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie w południe 1008 hPa, rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...