Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni: niewykluczone,
  że lokalnie spadnie deszcz ze śniegiem

  08-04-2017 16:17 Mogą też występować burze

  Miejscami może się zabielić

  Fot.: maxpixel.freegreatpicture.com, film: TVN24

  W najbliższych dniach pogoda będzie w kratkę. Spodziewamy się bardzo zróżnicowanej aury i temperatury, która ma wahać się od 7 do 22 stopni Celsjusza. Nie zabraknie także opadów i burz z silnym wiatrem.

  Niedziela w wielu regionach będzie pochmurna, jednak miejscami - zwłaszcza na południowym wschodzie kraju - możemy liczyć na słońce. Na północnym wschodzie możliwe są słabe opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 9 st. C na Suwalszczyźnie, przez 14 st. C w centrum kraju, do 16 st. C miejscami na zachodzie i południu. Wiatr powieje z kierunków zachodnich, będzie słaby i umiarkowany.

  W poniedziałek do 22 stopni

  Poniedziałek na ogół będzie pogodny, ale nie wszędzie. Na zachodzie, Pomorzu i w centrum kraju niebo się zachmurzy i mogą pojawić się przelotne opady (do 15 l/mkw.) i burze. Będzie jednak dużo cieplej niż w ostatnich dniach. Termometry wskażą od 16 st. C na Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu i południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, na wybrzeżu w porywach do 60 km/h. W burzach może osiągać prędkość do 80 km/h.

  Pogoda w kratkę

  We wtorek słońce zobaczymy jedynie na południowym zachodzie Polski. W pozostałych regionach będzie pochmurno z opadami deszczu (do 5 l/mkw.). Na Podlasiu i Mazurach może spaść nawet deszcz ze śniegiem. Czeka nas też ochłodzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. C na Podlasiu, przez 10 st. C w centrum kraju, do 11 st. C na południu. Umiarkowany i dość silny zachodni i północno-zachodni wiatr będzie osiągał porywy do 60 km/h

  Środa w większości kraju będzie pochmurna z opadami do 5-10 l/mkw. Pogodnie ma być jedynie na południowym wschodzie Polski. Termometry wskażą od 7 st. C na Podlasiu, przez 10 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na południu. Wiatr powieje z południowego zachodu. Będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 50-70 km/h.

  Deszczowy czwartek

  Czwartek w całej Polsce będzie pochmurny z przejaśnieniami. Okresami może także padać (do 5-10 l/mkw.). Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 8 st. C na Podlasiu, przez 11 st. C w centrum kraju, do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje z kierunków zachodnich, będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h.

 • info
  Nie wykluczone ze bedzie bardzo duzo słonca i mozliwe ze bedzie bardzo ciepło.
  ~mete /2017-04-08 20:37

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...