Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 20°C 26°C 18°C Pochmurno
zwiń

Informacje

 • Będzie trochę cieplej. Ale parasole nadal się przydadzą

  07-09-2017 18:31

  Prognoza pogody na pięć dni

  W wielu regionach wystąpią przelotne opady deszczu

  Foto: Shutterstock/Ventusky.com; Film: TVN24/ventusky.com

  Piątek i sobota zapowiadają się dość pogodnie. Temperatura wyniesie wtedy od 16 do 27 stopni. W kolejnych dniach w wielu regionach wystąpią przelotne opady deszczu. Pojawią się też burze.

  W piątek w północnej części kraju popada słaby przelotny deszcz (do 5 litrów na metr kwadratowy). W pozostałych regionach będzie pogodnie. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 16 stopni na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni. Na zachodzie porywy wiatru osiągną do 60 km/h. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 998 hPa.

  W weekend miejscami przelotnie popada

  W sobotę na zachodzie będzie pochmurno z przejaśnieniami, pojawi się tam przelotny deszcz i burze (10-20 l/mkw. i porywy do 80 km/h). W pozostałych regionach będzie pogodnie i bez opadów. Temperatura wyniesie od 21 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 27 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, z południa.

  W niedzielę na niebie zobaczymy chmury, pojawią się przejaśnienia i przelotny deszcz. Temperatura osiągnie od 19 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Opady także na początku nowego tygodnia

  W poniedziałek na wschodzie i w centrum będzie pochmurno z przejaśnieniami i przelotnie popada. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, z południa.

  We wtorek na Pomorzu będzie pogodnie. W pozostałych regionach na niebie zobaczymy chmury, pojawią się też opady deszczu. Na Podkarpaciu możliwe są burze (do 20 l/mkw. opadu i porywy do 80 km/h). Temperatura wyniesie od 16 st. C na Dolnym Śląsku do 26 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczęło się lato, a wraz z nim wakacje. "Jest bardzo prawdopodobne, że będą c...

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami bardzo ciepłe albo nawet gorące dni, ale upalne powietrze z Afryki na...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu znad Białorusi....