Informacje
 • Coraz bardziej zimowo. Weekend ze śniegiem

  13-12-2017 17:11 Prognoza pogody na pięć dni

  W wielu regionach popada śnieg

  visualhunt.com/ventusky.com

  Do Polski przyjdzie ochłodzenie. Z dnia na dzień temperatura będzie coraz niższa. Najcieplejszy okaże się czwartek i piątek. W weekend popada śnieg i temperatura spadnie.

  W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Wystąpią przelotne opady deszczu i śniegu. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 7 st. C w Małopolsce i na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 60-90 km/h, południowy. W Tatrach przejściowo powieje halny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 981 hPa.

  W piątek pojawi się zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami wystąpią opady śniegu i deszczu. Temperatura wyniesie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, południowo-zachodni i południowy.

  Weekend z opadami śniegu

  W sobotę będzie pochmurno z przejaśnieniami. Pojawią się przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, z zachodu.

  W niedzielę aura okaże się pochmurna z przejaśnieniami. Na południu i w centrum posypie słaby śnieg. Temperatura osiągnie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu.

  Dość pogodny poniedziałek

  W poniedziałek na Podkarpaciu popada śnieg. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje przeważnie słaby wiatr, z kierunków zachodnich.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...