Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  ciepły, ale deszczowy początek roku

  01-01-2018 06:10 Temperatura od 5 do 10 stopni Celsjusza

  Ciepły, ale mokry dzień

  Clem Onojeghuo/ unsplash

  Pierwszy dzień nowego roku będzie ciepły, jak na tę porę roku. Będzie wiał dość silny wiatr, co w połączeniu z niskim ciśnieniem spowoduje, że biomet okaże się niekorzystny.

  Za dnia ma być pochmurno z przejaśnieniami i przeważnie przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy od 5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku. Wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami osiągnie w porywach 40-60 kilometrów na godzinę, a powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 992 hektopaskali.

  Warunki biometeorologiczne

  Warunki biometeo w całym kraju okażą się niekorzystne, głównie przez dużą wilgotność, dość silny wiatr i niskie ciśnienie. Choć temperatura nie będzie niska, odczujemy chłód.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 8 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 kilometrów na godzinę, zachodni. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku wyniesie w południe 1000 hektopaskali.

  KRAKÓW

   

  Pochmurno z przejaśnieniami Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 7 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 kilometrów na godzinę, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 980 hektopaskiali.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 8 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 kilometrów na godzinę, zachodni.  Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 994 hektopaskali.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna 7 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 kilometrów na godzinę, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 992 hektopaskali.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna 10 stopni Celsjusza. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 kilometrów na godzinę, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wyniesie 992 hektopaskali, rośnie.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...