Informacje
 • Idzie ziąb. Każdy dzień coraz chłodniejszy

  19-02-2018 16:55 Prognoza pogody na pięć dni

  Do Polski wkroczy mróz

  VisualHunt, Ventusky

  Najbliższe dni przyniosą stopniowe oziębienie w Polsce. Nad niektórymi obszarami można spodziewać się przelotnych opadów śniegu, a pod koniec tygodnia termometry będą wskazywać ujemną temperaturę w całym kraju.

  We wtorek nad Polską wciąż będzie utrzymywać się duże zachmurzenie z szansą na rozpogodzenia. W Karpatach możliwe jest wystąpienie opadów śniegu do 1-5 cm. Temperatura wyniesie od -1 st. C na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju do 4 st. C na Dolnym Śląsku i Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

  Słońce za chmurami

  Na środę również prognozowane jest duże zachmurzenie nieba. Miejscami pojawią się jednak przejaśnienia. Na Podlasiu pojawią się słabe opady śniegu do 1 cm. Termometry wskażą -2 st. C na Suwalszczyźnie, 1 st. C w centrum kraju i 3 st. C na południowym-zachodzie. Północno-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

  W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu i południu kraju wystąpią opady śniegu do 1-5 cm. Temperatura wyniesie od -4 st. C na Suwalszczyźnie, przez 0 st. C w centrum kraju do 1 st. C na zachodzie. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunku północno-wschodniego. Okresami można spodziewać się dość silnych podmuchów wiatru.

  Temperatura w dół

  Piątek okaże się pochmurny, ale jest szansa na przejaśnienia. Okresami spadnie śnieg do 1-5 cm. Termometry wskażą maksymalnie od -6 st. C na Podlasiu, -2 st. C w centrum kraju, do 0 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, północno-wschodni.

  Sobota będzie pochmurna z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami prognozowane są opady śniegu do 1-3 cm. Temperatura wyniesie -9 st. C na Podlasiu, -4 st. C w centrum kraju i -1 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr północny okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny.

 • zima
  W Bystrzycy Kłodzkiej 5.30 też -10, wczoraj było -11. Jeżeli w nocy nie będzie zachmurzenia to w weekend bankowo będzie -15-17. Pozdrawiam Kudowę.
  ~Letniak /2018-02-20 13:09
 • zima
  W Kudowie -10
  ~kot /2018-02-20 06:42

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju niżu Rocco znad południowej Szwecji, tylko na północy kraj...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...