Informacje
 • Prognoza pogody na pięć dni:
  nawet 20 stopni Celsjusza

  31-03-2018 15:48 Po świętach się wypogodzi
  Watr wieje w Świnoujściu  

  W Wielkanoc pogoda nie będzie nas rozpieszczać, ale z najnowszych prognoz wynika, że po świętach zrobi się bardzo ciepło.

  W niedzielę miejscami wystąpią opady deszczu. Na zachodzie Polski, Pomorzu i w Wielkopolsce popada deszcz ze śniegiem i śnieg. W ciągu dnia temperatura maksymalnie wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 9 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość 50-70 kilometrów na godzinę. Powieje z północnego zachodu. Na Bałtyku prognozuje się sztorm o sile 8 stopni w skali Beauforta.

  Wiatr i śnieg

  Lany poniedziałek na zachodzie kraju będzie pogodny. Poza tym wystąpią opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą w ciągu dnia od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach powieje z prędkością 50-70 km/h. Może spowodować zawieje śnieżne na północnym wschodzie kraju. Na Bałtyku spodziewany jest przejściowy sztorm o sile 7 st. w skali Beauforta.

  Wypogodzi się

  Wtorek zapowiada się słonecznie. Na termometrach zobaczymy od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr będzie umiarkowany.

  W środę na Pomorzu może popadać deszcz. W pozostałych częściach kraju będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany, południowy wiatr.

  Czwartek na Podkarpaciu zapowiada się pogodnie. Poza tym mogą wystąpić opady deszczu. Termometry maksymalnie pokażą od 13 st. C na Pomorzu do 18 st. C na Podkarpaciu. Zachodni i południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany.

 • Wiosna?
  No nareszcie wygrzeję sobie kości.
  ~Ben46 /2018-03-31 16:14

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...