Informacje
 • Wiosna przepędzi "lato". Kolejne dni będą chłodniejsze i mokre

  14-05-2018 17:53 Prognoza pogody na pięć dni
  Pogoda na najbliższe dni TVN Meteo

  Deszcze w najbliższych dniach nie ominą żadnego regionu Polski - przewidują synoptycy. Gdzieniegdzie zagrzmi. Przeważnie będzie dość ciepło, ale temperatura wróci w granice typowej dla wiosny, nie dla lata.

  We wtorek w całej Polsce wystąpią przelotne opady deszczu oraz burze. Lokalnie może towarzyszyć im grad. Temperatura maksymalna wyniesie od 19 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 23 st. C na Pomorzu Zachodnim. Przeważnie umiarkowany, wschodni wiatr w porywach burzowych osiągnie prędkość do 90 kilometrów na godzinę.

  Przelotne opady w całym kraju

  W środę nad Polską utrzyma się strefa opadów deszczu. Będą miały charakter przelotny. Na północy wystąpią również burze. Termometry wskażą maksymalnie od 18 st. C na Podkarpaciu do 22 st. C na Mazowszu i Ziemi Łódzkiej. Umiarkowany wiatr powieje ze wschodu. W burzach rozpędzi się do 90 km/h.

  Czwartek najcieplejszy na Suwalszczyźnie

  Również w czwartek przelotne opady deszczu wystąpią w całej Polsce. Może zagrzmieć. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 st. C na Podkarpaciu do 21 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Umiarkowany wiatr powieje ze wschodu i północnego wschodu, w porywach burzowych do 90 km/h.

  Piątek poniżej 20 stopni

  W piątek ponownie w całym kraju popada przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 16 st. C na Pomorzu Zachodnim do 19 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny.

  Sobota wciąż z deszczem

  W sobotę przelotne opady deszczu nie ominą żadnego regionu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Pomorzu Zachodnim do 20 st. C na Podkarpaciu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu i północnego zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...