Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 17°C 20°C 3°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Chwila gorąca, potem ochłodzenie. Miejscami tylko 17 stopni

  27-06-2018 17:03 Prognoza pogody na pięć dni
  Burze mogą być gwałtowne TVN24

  Czwartek i piątek będą gorące, miejscami również burzowe. W weekend nastąpi zwrot w pogodzie - napłynie chłodne powietrze z północy, które znacznie obniży temperaturę. W niektórych regionach nie przekroczy ona 20 stopni Celsjusza.

  Czwartek będzie pogodny jedynie na północy Polski. Dla pozostałych regionów prognozuje się przelotne opady deszczu, a dla Podkarpacia i Lubelszczyzny - burze. Lokalnie może spaść grad. Temperatura maksymalna wyniesie od 23 stopni Celsjusza na południu kraju do 28 st. C na Pomorzu Zachodnim. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północnego wschodu. Podczas burz w porywach może osiągnąć prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

  Prawie wszędzie przelotny deszcz

  W piątek niebo okaże się pogodne nad Pomorzem, Ziemią Lubuską i Wielkopolską. Poza tym przelotnie popada deszcz, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie może zagrzmieć. Podczas burz lokalnie może spaść grad. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, północny. W burzach rozpędzi się do 80 km/h.

  Przeważnie pogodnie

  Sobota okaże się przeważnie pogodna. Tylko na wschodzie wystąpią przelotne opady deszczu. termometry wskażą maksymalnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z północy.

  Miejscami deszczowo

  W niedzielę na wschodzie Polski przelotnie popada deszcz. Poza tym pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Miejscami poniżej 20 stopni

  Nowy tydzień rozpocznie się na ogół deszczowo - przelotne opady ominą jedynie regiony zachodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...