Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 14°C -1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  zagrzmi niemal w całym kraju

  17-07-2018 06:27 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na środę TVN Meteo

  W całej Polsce prognozuje się deszcz i burze. Wiatr okaże się porywisty. Temperatura nie przekroczy 24 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia przelotne opady deszczu oraz burze mogą występować w całej Polsce. Wyładowaniom będą towarzyszyć opady do 10-30 litrów na metr kwadratowy i porywy wiatru do 80 kilometrów na godzinę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 20 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej, przez 22 w centrum, do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe warszawskie barometry wskażą 992 hektopaskali.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna powietrza w ciągu dnia będzie wysoka w całej Polsce - wszędzie przekroczy 95 procent. Odczujemy komfort termiczny, ale pogoda wpłynie na samopoczucie niekorzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Przelotny deszcz i burza (10-30 l/mkw. deszczu i porywy do 80 km/h). Temperatura maksymalna wyniesie 21 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe odnotujemy 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotny deszcz i burza, z opadami do 10-30 l/mkw. i porywami wiatru do 80 km/h.  Temperatura wzrośnie do 23 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 977 hPa.

  POZNAŃ

  Przelotny deszcz i burza (do 10-30 l/mkw,, porywy do 80 km/h). Temperatura dojdzie do 22 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 998 hPa.

  WARSZAWA

   

  Zachmurzenie zmienne z przelotnymi opadami deszczu i burzą (10-30 l/mkw. deszczu i porywami wiatru do 80 km/h). Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 992 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotny deszcz i burza (opady do 10-30 l/mkw., porywy do 80 km/h). Termometry wskażą maksymalnie 21 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 994 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...