Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 4°C 10°C -1°C Zachmurzenie duże
zwiń
Informacje
 • Z ryzykiem pojawienia się lokalnych burz trzeba będzie się liczyć codziennie

  04-09-2018 16:10 Prognoza TVN Meteo na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  W kolejnych dniach będzie ciepło, termometry miejscami pokażą nawet 27 stopni Celsjusza. Nie wszędzie będzie słonecznie, miejscami mogą pojawić się opady deszczu, a także burze.

  W środę na zachodzie, Pomorzu i w Wielkopolsce będzie pogodnie. W pozostałej części kraju może popadać przelotny deszcz. Pojawią się też burze, lokalnie z gradem. Temperatura wyniesie od 22 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 26 st. na Podkarpaciu. Północny wiatr, słaby i umiarkowany, w porywach burzowych rozpędzi się do 80 kilometrów na godzinę.

  Ciepło, ale z deszczem

  W czwartek na wschód od linii Wisły i Sanu prognozuje się przelotne opady deszczu i burze. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 22 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 26 st. na Rzeszowszczyźnie. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, w porywach burzowych powieje z prędkością do 80 km/h, ze wschodu.

  Do 27 stopni

  W piątek na zachodzie popada przelotny deszcz, a na południu pojawią się burze. W pozostałej części kraju zapowiada się pogodny dzień. Na termometrach zobaczymy od 23 st. C na Pomorzu do 27 st. na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h.

  Wschód z burzami

  W sobotę wszędzie może przelotnie popadać deszcz, a na wschodzie mogą pojawić się burze. Temperatura wyniesie od 22 st. C na Pomorzu do 26 st. na Podkarpaciu. Wiatr ze zmieniających się kierunków będzie słaby i umiarkowany, ale w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h.

  Niedziela z deszczem

  W niedzielę na Pomorzu i Podkarpaciu zapowiada się pogodny dzień. W pozostałej części Polski popada przelotny deszcz i zagrzmi. Na termometrach zobaczymy od 23 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr, który w porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...