Informacje
 • Przed nami pogodne i ciepłe dni.
  Znajdą się deszczowe wyjątki

  13-09-2018 17:04 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Pogoda w następnych dniach TVN24

  W kolejnych dniach słońca i ciepła nie zabraknie. Termometry nadal miejscami będą pokazywać nawet 27 stopni. Na ogół powinno być słonecznie, jedynie w piątek może popadać deszcz, niewykluczone są też lokalne burze.

  W piątek na południu, w centrum i na wschodzie spodziewane są opady deszczu - do 10 litrów na metr kwadratowy. Na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu i w Małopolsce możliwe są burze. Podczas nich może spaść od 10 do 20 l/mkw., a wiatr rozpędzi się do 60-80 kilometrów na godzinę. Poza tym powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Podkarpaciu. Północny wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

  Sobota z przelotnym deszczem

  W całym kraju w pierwszy dzień weekendu może popadać przelotny deszcz. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  Słoneczna niedziela

  Niedziela w całej Polsce zapowiada się słonecznie. Temperatura wyniesie od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu.

  Pochmurno

  Kolejny tydzień przywita nas chmurami, nie powinno jednak z nich padać. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Pogodnie, z małym wyjątkiem

  We wtorek będzie pogodnie, jedynie na Suwalszczyźnie niewykluczony jest przelotny deszcz. Termometry wskażą od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 25 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...