Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  silny wiatr, sztorm i deszcz

  24-09-2018 06:36 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Poniedziałek będzie deszczowy w całym kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 stopni Celsjusza. W wielu regionach powieje silny wiatr.

  Początek tygodnia przyniesie opady deszczu, a na północy może zagrzmieć. W wyższych partiach gór może spaść śnieg. Termometry pokażą od 12 st. C na Mazurach i Suwalszczyźnie do 15 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z północnego zachodu okaże się dość silny i silny, w porywach może osiągać prędkość od 60 do 80 kilometrów na godzinę. Silniej, bo do 90 km/h, powieje na Przedgórzu Sudeckim. Na Bałtyku możliwy jest sztorm, prędkość wiatru będzie sięgać 8 stopni w skali Beauforta.

  Warunki biometeorologiczne

  Największą wilgotność odnotujemy na wschodzie, przekroczy 80 procent. Będzie zmniejszać się ku zachodowi. W całym kraju odczujemy wiatr, chłód i wilgoć, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą do 14 st. C. Z północnego zachodu powieje dość silny i silny wiatr, w porywach prędkość wyniesie 60-80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1002 hPa.

  POZNAŃ

  Przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 14 st. C. Powieje dość silny i silny wiatr z północnego zachodu, w porywach osiągnie do 60-80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotne opady deszczu, może przejść burza. Temperatura wyniesie 13 st. C. Powieje dość silny i silny wiatr, w porywach wyniesie 60-80 km/h, ma wiać z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1013 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie 13 st. C. Powieje dość silny i silny wiatr, który w porywach wyniesie do 60-80 km/h, okaże się północno-zachodni. Ciśnienie rośnie, po południu barometry pokażą 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotne opady deszczu. Termometry wskażą 15 st. C. Powieje dość silny i silny północno-zachodni wiatr, w porywach może rozpędzić się do 60-80 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 994 hPa.

 • czy wy jestescie nienormalni czy głupi
  gdzie te deszcze intensywne silne wiatry w poniedziałek w warszawie przebija słonce a miało byc niebezpiecznie mam dla was rade idzcie wszyscy na emeryture bo na pogodzie nie znacie sie kompletnie
  ~platty /2018-09-24 13:13

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż znad Austrii przemieści się nad Niemcy, a strefa opad...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...