Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 5°C 9°C 0°C Przejściowe zachmurzenie
zwiń

Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: wietrzna sobota z deszczem

  27-10-2018 06:17

  Na termometrach maksymalnie 13 stopni

  Prognoza pogody na wtorek tvnmeteo.pl

  W sobotę w całym kraju odczujemy chłód. Synoptycy prognozują deszcz i porywisty wiatr, który powieje do 50 kilometrów na godzinę. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Na południowym zachodzie i częściowo w centrum zapowiada się pogodna sobota. W pozostałej części kraju prognozuje się przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. na Podkarpaciu. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność odnotujemy na południowym wschodzie i północnym zachodzie kraju i wyniesie ona około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku centralnym. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotne opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 992 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie, termometry pokażą 11 st. C. Wiatr okaże się umiarkowany, powieje z zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 994 hPa.

  GDAŃSK

  Przelotne opady deszczu, temperatura wyniesie 8 st. C. Wiatr umiarkowany, w porywach powieje do 50 km/h, z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1000 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 12 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 991 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą 13 st. C. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 980 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...