Informacje
 • Początek listopada jak marzenie.
  Dużo słońca i nawet 20 stopni

  01-11-2018 14:49 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Temperatura w ciągu najbliższych pięciu dniu (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku Ventusky.com

  Prognoza na następne dni zaskakuje swoim spokojem. Czeka nas dużo słońca, a deszcz pojawi się jedynie przelotnie. Będzie też ciepło, termometry pokażą nawet 20 stopni Celsjusza.

  W ciągu najbliższej doby Polska znajdzie się na skraju wyżu Yogi znad Rosji. Z zachodu na wschód przemieści się mało aktywny front atmosferyczny, za którym napłynie chłodne, polarne morskie powietrze z zachodu. Wyprze ono powietrze pochodzenia zwrotnikowego.

  Może przelotnie popadać

  Piątek w większości kraju zapowiada się pogodnie. Jedynie na wschodzie, Podkarpaciu i Mazowszu może spaść słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 stopni Celsjusza na Pomorzu do 19 stopni na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z kierunku południowo-zachodniego.

  Pogodna sobota czeka mieszkańców zachodu. Dla pozostałych części kraju prognozujemy przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 11 st. C na Pomorzu do 16 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany.

  Tydzień zakończymy pogodną aurą. W niedzielę temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr nie będzie sprawiał problemów, powieje umiarkowanie z kierunku południowo-wschodniego.

  Piękny początek tygodnia

  W poniedziałek będziemy mogli cieszyć się dużą ilością słońca. Termometry wskażą maksymalnie od 13 st. C na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się umiarkowany i powieje z południowego wschodu.

  Również we wtorek będzie bardzo słonecznie i ciepło. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Południowo-wschodni wiatr powieje umiarkowanie.

 • Poproszę taką zimę...
  jw
  ~LooK /2018-11-01 16:37

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...