Informacje
 • Początek listopada nas rozpieszcza.
  W weekend zmiana pogody

  06-11-2018 16:14 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Agnieszka Cegielska o prognozie pogody w kolejnych dniach tvnmeteo.pl

  Synoptycy prognozują, że najbliższe dni nadal będą rozpieszczać nas wysoką temperaturą. Dopiero w weekend ta sytuacja się zmieni. Pojawią się przelotne opady deszczu, a w niedzielę na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 stopni Celsjusza.

  Poranek w środę na Suwalszczyźnie okaże się pochmurny i mglisty. Poza tym będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Do 19 stopni

  W czwartek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Podkarpaciu. Przeważnie słaby wiatr powieje z południowego wschodu.

  Możliwe zachmurzenie i wiatr

  W piątek temperatura zacznie spadać. Wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Niebo pokryte będzie chmurami w małym i umiarkowanym stopniu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu.

  Początek weekendu miejscami deszczowy

  Już w sobotę aura powoli zacznie się zmieniać. Na Nizinie Szczecińskiej przelotnie popada deszcz. Poza tym jeszcze będzie pogodnie. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie od 11 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, powieje z południowego wschodu.

   

  Maksymalnie 13 stopni i wiatr

  Niedziela okaże się deszczowa już na terenie całego kraju. Będą to jednak przelotne opady. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy wiatr, południowo-wschodni skręcający na zachodni. Wiatr rozpędzi się w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę.

 • Zima będzie pewnie ciepła i sucha
  Prawie jak jesień, tak jak już od kilku lat.
  ~Nick /2018-11-07 15:43
 • Niech przyjdzie zima
  Niech już się skończy ta wiosna i przyjdzie zimno i śnieg, bez przesady zaraz będziemy mieli zimę a na termometrach 19 stopni, wcale się nie zdziwię jak w grudniu też tak będzie
  ~Jonas /2018-11-07 00:50
 • zima
  Synoptycy prognozują suchą ale mroźną zimę, z tego co pamiętam zawsze po ciepłej jesieni zima była bardziej konkretna.
  ~chris /2018-11-06 16:50

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju wyżu Quincy znad Rosji....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...