Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 26°C 25°C 17°C Zachmurzenie umiarkowane i burze z piorunami
zwiń
Informacje
 • Do Polski płynie zimne powietrze.
  Miejscami popada deszcz ze śniegiem

  20-11-2018 16:36 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Nadchodzące dni według synoptyków będą pochmurne, a miejscami możliwe są opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura nie przekroczy ośmiu stopni Celsjusza.

  W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie pod wpływem układu wyżowego znad Skandynawii. Z północnego wschodu napływa zimne powietrze pochodzenia arktycznego.

  Miejscami deszcz

  Środa zapowiada się pochmurno z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na południu i zachodnich krańcach kraju mogą wystąpić słabe opady śniegu z deszczem do dwóch litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalnie wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na zachodzie i wybrzeżu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Okresami okaże się dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Duże zachmurzenie

  Na czwartek synoptycy prognozują duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Temperatura maksymalnie wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 3 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Mgliście

  W piątek również prognozuje się duże zachmurzenie z rozpogodzeniami. Miejscami mogą wystąpić mgły. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 3 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Popada deszcz ze śniegiem

  Sobota zapowiada się pochmurno z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie okresami mogą wystąpić opady deszczu ze śniegiem do 5 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 5 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na południowym zachodzie. Południowy i wschodni wiatr będzie słaby.

  Maksymalnie 8 stopni

  W niedzielę synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie z opadami deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. Na północnym wschodzie możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu, przez 4 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Z północnego wschodu i ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Już za kilka dni temperatura przekroczy 30 stopni....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie w zasięgu niżu Rico znad Rosji....