Informacje
 • Przed nami pochmurny weekend.
  Miejscami popada deszcz i śnieg

  22-11-2018 15:45 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni TVN24

  Najbliższe dni będą pochmurne, a miejscami popada deszcz oraz śnieg. Niebo nad większością regionów rozpogodzi się dopiero po niedzieli.

  W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie na skraju wyżu Burckhard znad Ukrainy. Napłynie do nas cieplejsze, ale nadal wilgotne powietrze z południa.

  Piątek będzie pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z południowego wschodu.

  W weekend do 7 stopni

  Synoptycy prognozują pochmurną sobotę z niewielkimi przejaśnieniami. Będzie mglisto. Na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie możliwe są opady mżawki i deszczu. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Niedziela zapowiada się pochmurno. Synoptycy prognozują opady deszczu, a na Suwalszczyźnie śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Powieje ze wschodu.

   

  Na ogół pogodnie

  Poniedziałek zapowiada się pogodnie, tylko na południu mogą wystąpić opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę. Powieje ze wschodu.

  We wtorek będzie pogodnie, tylko na Podkarpaciu można spodziewać się opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pomorzu. Wiatr okaże się na ogół umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę. Powieje z północnego wschodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż znad Austrii przemieści się nad Niemcy, a strefa opad...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...