Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: deszcz ze śniegiem, ale też przejaśnienia

  25-11-2018 06:25 Biomet miejscami okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Niedziela będzie na ogół pochmurna, jednak pojawią się przejaśnienia. Synoptycy prognozują, że w niektórych regionach wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Będzie dość ciepło - na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

  W ciągu dnia na północy i północnym wschodzie kraju synoptycy prognozują duże zachmurzenie z opadami deszczu ze śniegiem do 1-5 litrów na metr kwadratowy. Na pozostałym obszarze będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 4 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na południu. Wiatr okaże się słaby, powieje z kierunków zmieniających się. Tylko na Pomorzu wiatr będzie umiarkowany i dość silny, powieje z północnego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  W całej Polsce odnotujemy wysoką wilgotność powietrza. Na południu może przekroczyć 90 procent. W pozostałej części kraju będzie oscylować wokół 80 procent. W przeważającej części kraju odczujemy chłód. Mieszkańcy krańców południowych mogą natomiast odczuć komfort termiczny. W centrum i na południu kraju warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, a na północy - niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  Prognoza pogody dla Warszawy

  Pochmurno. Termometry wskażą 3 stopnie Celsjusza. Wiatr okażę się słaby i powieje z różnych kierunków. Ciśnienie spadnie około południa. Barometry wskażą 1000 hPa.

  Prognoza pogody dla Trójmiasta

  Pochmurno. Synoptycy prognozują słaby deszcz ze śniegiem. Na termometrach maksymalnie 4 st. C. Z północnego wschodu powieje słaby wiatr. Ciśnienie spadnie. Około południa barometry wskażą 1015 hPa.

  Prognoza pogody dla Poznania

  Pochmurno. Na termometrach maksymalnie 4 st. C. Wiatr okaże się słaby, powieje z różnych kierunków. Ciśnienie spadnie. Około południa na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  Prognoza pogody dla Wrocławia

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry wskażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr okaże się słaby. Powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spadnie. Około południa barometry wskażą 998 hPa.

  Prognoza pogody dla Krakowa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr okaże się słaby. Powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spadnie. Około południa barometry pokażą 985 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...