Informacje
 • Nie będzie nudno. Trochę słońca, deszczu, śniegu, mgły i silnych porywów wiatru

  26-11-2018 16:13 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  W ciągu najbliższych dni czeka nas przeważnie pogodna aura, jednak lokalnie mogą pojawić się opady deszczu lub śniegu, mgły oraz silniejsze porywy wiatru. Termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

  We wtorek na niebie zobaczymy dużo chmur. Jedynie na północy pojawią się przejaśnienia. Na Podkarpaciu wystąpią zanikające opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na wschodzie i Podkarpaciu do 5 st. C na Pomorzu. Powieje z południowego wschodu, słabo i umiarkowanie.

  Przeważnie pogodnie

  Środowy poranek zapowiada się mglisto. W ciągu dnia będziemy mogli cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu.

  Również w czwartek dopisze nam pogodna aura. Termometry pokażą od -2 St. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Południowy wiatr okaże się umiarkowany, chwilami silny. W porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Lokalny deszcz lub deszcz ze śniegiem

  Dla zachodniej części kraju piątek zapowiada się deszczowo. Na pozostałych terenach możemy spodziewać się pogodnej aury. Temperatura maksymalna sięgnie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunku południowego powieje umiarkowanie i silnie, w porywach do 60 km/h.

  W sobotę w większości kraju będzie pogodnie. Na zachodzie pojawią się jednak opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Pomorzu. Wiatr na ogół powieje umiarkowanie z kierunku południowo-wschodniego.

 • pogoda
  Na piatek i sobotę oraz do końca roku zamawiam plus 10 stopni albo więcej:-)Poprawcie to:-)
  johnny75 /2018-11-26 18:54

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju niżu Rocco znad południowej Szwecji, tylko na północy kraj...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...