Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 7°C 7°C -1°C Zachmurzenie umiarkowane
zwiń
Informacje
 • Najbliższe dni jeszcze zimne.
  Na horyzoncie widać ocieplenie

  28-11-2018 17:13 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  W kolejnych dniach nadal miejscami będzie mroźno, a odczucie chłodu spotęguje porywisty wiatr. W części kraju pojawią się słabe opady deszczu albo deszczu ze śniegiem. Pod koniec tygodnia zacznie jednak robić się cieplej.

  W czwartek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 3 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach wyniesie 60 kilometrów na godzinę, powieje z południowego wschodu. Na Wybrzeżu możliwe są porywy dochodzące do ponad 80 kilometrów na godzinę.

  Mroźne Podkarpacie

  W piątek na zachodzie Polski po południu może spaść słaby deszcz, na pozostałym obszarze możemy liczyć na słońce. Termometry pokażą od -4 st. C na Podkarpaciu do 4 st. C na Ziemi Lubuskiej. Południowy wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami jego porywy mogą osiągać do 80 km/h.

  Wiatr osłabnie

  Sobota na zachodzie Polski upłynie pod znakiem deszczu ze śniegiem, w pozostałych regionach padać nie będzie. Zacznie jednak robić się cieplej. Temperatura wyniesie od -4 st. C na Podkarpaciu do 6 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z południa.

   

  Słoneczna niedziela

  W niedzielę w całym kraju możemy spodziewać się słonecznej pogody. Na termometrach zobaczymy od 0 st. C na Podkarpaciu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Nawet 9 stopni Celsjusza

  W poniedziałek opady deszczu będą utrudnieniem w całym kraju. Termometry pokażą od 1 st. C na Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr powieje z kierunków południowych. Chwilami rozpędzi się do 60 km/h.

 • pogoda
  Nareszcie...Niech sobie prezydent Putin zabiera ten swój mroźny wyż:-) Toż tu jeszcze powinien być niemal miesiąc jesieni! Na wiosnę przyjdzie nam czekać przez to prawie pół roku - to koszmar!Dawajcie to ciepełko.
  johnny75 /2018-11-28 22:00

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski z dużą prędkością wtargnie atlantyckie powietrze. Po kilku słonecznych...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...