Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 3°C 0°C Deszcz przechodzący w śnieg
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: wiele mroźnych miejsc, rozpogodzenia, a lokalnie silny wiatr

  28-11-2018 06:25 Biomet okaże się neutralny
  Prognoza pogody na sobotę tvnmeteo.pl

  Środa przyniesie wiele rozpogodzeń, jednak temperatura będzie niska. Na przeważającym obszarze kraju temperatura nie przekroczy zera stopni. Miejscami wiatr powieje z prędkością do 50 kilometrów na godzinę.

  W ciągu dnia na niebie pojawi się dużo chmur. Możemy jednak liczyć na rozpogodzenia. Temperatura maksymalna sięgnie od -2 stopni Celsjusza na północnym wschodzie i wschodzie kraju, przez 0 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej i Wybrzeżu. Z kierunków wschodnich powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na zachodzie okresami okaże się silniejszy i w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  W przeważającej części kraju wilgotność powietrza będzie mniejsza niż 70 procent. Wzrośnie w kierunku południowo-wschodnim. W całym kraju odczujemy zimno, a na południowo-wschodnich terenach również wilgoć. Biomet okaże się neutralny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Powieje z północnego wschodu, słabo i umiarkowanie. Około południa ciśnienie wzrośnie do 1020 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, ze wschodu. Do południa ciśnienie osiągnie 1033 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, a powieje ze wschodu. Do południa ciśnienie wzrośnie do 1021 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr z kierunku południowo-wschodniego okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie wzrośnie i w południe wyniesie 1017 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna sięgnie -1 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje ze wschodu. Do południa ciśnienie wzrośnie do 1003 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie na skraju niżu Zehra znad Zatoki Ryskie...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...