Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w wielu regionach poprószy śnieg

  11-12-2018 06:20 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pochmurny dzień. We wszystkich regionach odczujemy chłód. Popada śnieg, a na zachodzie kraju spodziewane są opady deszczu lub deszczu ze śniegiem.

  We wtorek w ciągu dnia w większości kraju spadnie śnieg, a na zachodzie spodziewane są opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 5 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany, przeważnie z kierunków zachodnich.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi w na północy i zachodzie kraju, gdzie przekroczy 90 procent. Będzie malała w kierunku wschodnim i południowym, do poniżej 70 procent. We wszystkich regionach odczujemy chłód. Biomet wszędzie okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z opadami śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 2 st. C. Z południowego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie wyniesie około 996 hPa i będzie się wahać.

  POZNAŃ

  Pochmurno, opady deszczu ze śniegiem. Termometry w najcieplejszej chwili pokażą 3 st. C. Z kierunku północno-zachodniego powieje umiarkowany wiatr. Po południu ciśnienie będzie wahać się w okolicy 996 hPa.

  GDAŃSK

  Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Powieje umiarkowanie z kierunku północno-zachodniego. Wahające się ciśnienie po południu osiągnie 1008 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna osiągnie 4 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr. Po południu na barometrach zobaczymy około 994 hPa, a ciśnienie będzie się wahać.

  KRAKÓW

  Pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr powieje z umiarkowaną siłą. Po południu ciśnienie będzie się wahało w okolicy 983 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Thilo znad Morza Północnego przemieści się nad połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...