Informacje
 • Najbliższe dni z opadami śniegu.
  Temperatura nie przekroczy trzech stopni

  15-12-2018 16:09 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  Śnieg będzie towarzyszył mieszkańcom różnych rejonów Polski w kolejnych dniach. Będzie pochmurno, choć spodziewane są też przejaśnienia. Miejscami temperatura spadnie poniżej zera, a w czwartek już w całym kraju będzie mroźno.

  Niedziela okaże się pochmurna, spodziewane są niewielkie przejaśnienia i opady śniegu - na wschodzie może spaść do 5 centymetrów. Może być ślisko. Temperatura wyniesie od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.

  Poniedziałek ze śniegiem

  Początek tygodnia na północy okaże się pochmurny, popada też śnieg. Mieszkańcy pozostałych regionów kraju  mogą liczyć na chwile ze słońcem. Na termometrach zobaczymy od -1 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa.

  Znowu popada śnieg

  We wtorek na zachodzie i w centrum kraju możemy spodziewać się pochmurnej aury z opadami śniegu, przechodzącymi w deszcz ze śniegiem i w deszcz. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie od -3 st. C na Podlasiu do 2 st. C na Pomorzu. Z południa powieje okresami umiarkowany wiatr.

  Kolejne dni pochmurne

  Środa będzie w całym kraju pochmurna. Termometry pokażą od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy z południa.

  W czwartek niebo także będzie przykryte chmurami w całej Polsce. Na termometrach zobaczymy od -5 st. C na Suwalszczyźnie do -1 st. C na Pomorzu. Południowy wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...