Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 10°C 13°C 7°C Przeważnie słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: w całym
  kraju sypnie śniegiem

  16-12-2018 06:25 Biomet okaże się niekorzystny
  Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

  W niedzielę w wielu regionach Polski padać będzie śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie zero stopni Celsjusza.

  Niedziela okaże się pochmurna, możliwe są też niewielkie przejaśnienia. We wschodnich regionach spodziewane są opady śniegu. Na drogach i chodnikach może być ślisko. Termometry pokażą od -3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do zera stopni na Dolnym Śląsku. Ujemna temperatura dodatkowo będzie sprzyjać stopniowemu przyrostowi pokrywy śnieżnej. W ciągu 24 godzin może spaść do 10 centymetrów śniegu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w całym kraju będzie utrzymywać się na poziomie 90 procent. W całym kraju odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami, okresami przelotne opady śniegu. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe wyniesie 1021 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno, może popadać śnieg, termometry wskażą -1 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 989 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno, popada słaby przelotny śnieg. Temperatura wzrośnie do -1 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe na barometrach mieszkańcy Poznania zobaczą 1007 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno, okresami popada śnieg - do 5 centymetrów. Temperatura wzrośnie do 1 st. C. Synoptycy prognozują, że wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, barometry w południe pokażą 1006 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno, a chwilami poprószy słaby śnieg. Temperatura wzrośnie do 0 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wyjątkowo ciepła pogoda jak na listopad będzie trwać jeszcze kilka dni, a późnie...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Majorką i Niemc...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...