Informacje
 • Deszczowo i wietrznie. Prognoza pogody na sylwestra i Nowy Rok

  27-12-2018 15:28 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  Stary rok pożegnamy opadami deszczu lub deszczu ze śniegiem. Będzie ciepło, bo termometry pokażą nawet 9 stopni Celsjusza. W Nowy Rok może powiać silniej.

  W piątek mieszkańcy Pomorza mogą spodziewać się pochmurnej aury z przejaśnieniami. W pozostałej części kraju okresami pojawią się opady deszczu, a na północnym wschodzie także deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 st. C do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje z północnego wschodu, umiarkowanie, choć wiatr w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  Nawet 9 stopni

  Sobotnie niebo okaże się pochmurne. Popada również deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach będzie rozpędzał się do 50 km/h.

  W niedzielę niebo będzie pokryte chmurami. Będzie deszczowo, a na wschodzie kraju spadnie deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Pomorzu. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach osiągnie do 60 km/h.

  Do 70 kilometrów na godzinę

  W sylwestra na Pomorzu aura okaże się pogodna. Na pozostałym obszarze kraju pojawią się jednak opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a na wschodzie kraju nawet śniegu. Termometry pokażą od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Pomorzu. Z północy powieje umiarkowany wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  Nowy Rok rozpocznie się od pochmurnego nieba i opadów deszczu. Na wschodzie kraju popada deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Pomorzu. Z kierunku zachodniego powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach osiągnie do 70 km/h.

 • i po świętach
  Nareszcie przestali w radiu grać te zakichane krismes tajmy !!! Już bokiem wychodziły. Tylko nasze Polskie kolędy jak zawsze najpiękniejsze.
  ~serfer /2018-12-27 17:15

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Październikowe lato ma się świetnie i może utrzymać się jeszcze przez tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju niżu Rocco znad południowej Szwecji, tylko na północy kraj...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...