Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 5°C -10°C Zachmurzenie małe
zwiń

Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: chmury, deszcz, deszcz ze śniegiem. Do 8 stopni

  28-12-2018 06:30

  Biomet będzie niekorzystny

  Prognoza pogody na piątek tvnmeteo.pl

  Pochmurna i deszczowa aura towarzyszyć nam będzie w prawie całym kraju. Termometry pokażą maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Może też mocniej powiać.

  W piątek chmury zasnują niebo w prawie całym kraju. Spodziewane są opady deszczu, a na północnym wschodzie - deszczu ze śniegiem. Jedynie na Pomorzu przewidywane są przejaśnienia. Temperatura osiągnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach może osiągnąć 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność największa na południowym wschodzie - przekroczy 90 procent. Będzie zmniejszać się w kierunku północno-zachodnim. W całym kraju odczujemy wilgoć, chłód i wiatr, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą 6 st. C. Powieje północno-zachodni umiarkowany wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1003 hektopaskali.

  POZNAŃ

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura wyniesie 6 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1009 hPa.

  GDAŃSK

  Pochmurno. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Powieje północno- zachodni, umiarkowany wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie waha się, po południu barometry pokażą 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą 6 st. C. Północno-zachodni wiatr okaże się umiarkowany, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Z północnego zachodu powieje umiarkowany wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu 994 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Cieszymy się ciepłem, słońcem, temperatura w ostatnich dniach wzrosła do 16 stop...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...