Pogoda

Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: -1°C 5°C -10°C Zachmurzenie małe
zwiń

Informacje

 • Dużo chmur, deszcz i śnieg.
  Po Nowym Roku ochłodzenie

  29-12-2018 16:12

  Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni

  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  W najbliższych dniach na niebie zobaczymy dużo chmur. W wielu regionach popada deszcz, deszcz ze śniegiem lub śnieg. Zrobi się też dużo chłodniej.

  Niedziela zapowiada się pochmurno. Okresami popada deszcz, a na Pogórzu deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 4 stopni Celsjusza na wschodzie i Podkarpaciu do 7 stopni na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu i północnego zachodu.

  Ostatni dzień roku na wschodzie i Podkarpaciu okaże się pochmurny z opadami śniegu. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 5 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Pogoda na sylwestra

  Podczas nocy sylwestrowej dobrą pogodą będą cieszyć się jedynie mieszkańcy Pomorza. Poza tym prognozowane są opady deszczu, a na wschodzie i Podkarpaciu deszczu ze śniegiem. Temperatura będzie się wahać od 0 stopni Celsjusza na wschodzie do 3 stopni na Pomorzu. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu i północnego zachodu, w porywach do 60 kilometrów na godzinę.

  Pochmurny początek roku

  Również w Nowy Rok niebo przykryją chmury. Okresami spodziewane są opady deszczu, a na wschodzie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalnie osiągnie wartość od 2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 8 stopni na Pomorzu. Zachodni wiatr okaże się słaby i dość silny, w porywach osiągnie prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

  Coraz zimniej

  W środę mieszkańcy Pomorza będą cieszyć się pogodną aurą. W pozostałych regionach przelotnie popada śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na wschodzie do 4 stopni na Pomorzu. Z północnego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę.

  Przelotnie popada śnieg

  Czwartek również okaże się pogodny jedynie na Pomorzu. Mieszkańcy innych regionów Polski powinni przygotować się na przelotne opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -3 stopni Celsjusza na wschodzie do 2 stopni na Pomorzu. Powieje też umiarkowany i dość silny wiatr z północnego zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Cieszymy się ciepłem, słońcem, temperatura w ostatnich dniach wzrosła do 16 stop...

Tomasz Wasilewski

alt

Nietypowo wysoka jak na luty temperatura utrzyma się jeszcze przez kilka dni, a ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Dorit znad Bałkanów...