Informacje
 • Najbliższe dni deszczowe i śnieżne. Miejscami nadal wietrznie

  03-01-2019 15:56 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach TVN24

  Do soboty będzie jeszcze wietrznie, a w ciągu najbliższych pięciu dni spodziewamy się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem, miejscami też śniegu. Od poniedziałku regiony wschodnie ściśnie mróz, podczas gdy na zachodzie temperatura utrzyma się powyżej zera stopni Celsjusza.

  Piątek przyniesie na ogół nieprzyjemną aurę. Wystąpią przelotne opady śniegu, od Pomorza przechodzące w deszcz i deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Rzeszowszczyźnie, przez zero stopni na Dolnym Śląsku, do 5 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Z północnego zachodu i zachodu powieje umiarkowany wiatr. W porywach na Wybrzeżu osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Opady w całym kraju

  W sobotę wystąpią opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Na wschodzie i Podkarpaciu popada śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od zera stopni na wschodzie do 6 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, a na Wybrzeżu dość silny, północno-zachodni. W porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  Wiatr się uspokoi

  Niedziela okresami przyniesie opady śniegu. Na Pomorzu popada deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie od -4 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Pomorzu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, północny.

  Pogodny początek tygodnia

  Nowy tydzień rozpocznie się na ogół pogodnie. Jedynie na Podkarpaciu wystąpią opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -6 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Znów silniej powieje

  We wtorek na przeważającym obszarze kraju okresami popada śnieg. Na zachodzie wystąpią opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -5 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowy i południowo-zachodni. W porywach osiągnie prędkość do 70 km/h.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby wyż Nicola znad Rumunii przemieści się nad Morze Czarne. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...