Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 0°C 4°C -1°C Słonecznie
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: śnieg w całym kraju. Miejscami porywisty wiatr

  04-01-2019 06:30 Biomet okaże się niekorzystny
  Omenaa Mensah o pogodzie w czwartek TVN24

  W piątek w wielu regionach poprószy śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słabszy niż w ostatnich dniach, jednak na Wybrzeżu może jeszcze osiągać prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  W piątek spodziewane są przelotne opady śniegu, od Pomorza przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Na drogach może zrobić się ślisko. Termometry pokażą od -4 stopni Celsjusza na Rzeszowszczyźnie do 5 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany, zachodni i północno-zachodni wiatr. Na Wybrzeżu będzie dość silny - w porywach osiągnie prędkość do 50 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy na południowym wschodzie - wyniesie poniżej 60 procent. Będzie rosnąć w kierunku północno-zachodnim. W większości regionów odczujemy wilgoć i zimno, tylko na północnym zachodzie chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne w całym kraju.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Przelotne opady śniegu, temperatura wyniesie -1 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1010 hPa.

  POZNAŃ

  Ciągłe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 st. C. Powieje umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1014 hPa.

  GDAŃSK

  Ciągłe opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą 2 st. C. Powieje z zachodu umiarkowany wiatr, w porywach będzie osiągał prędkość do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu barometry wskażą 1020 hPa.

  WROCŁAW

  Przelotne opady śniegu, termometry wskażą zero stopni. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni. Ciśnienie spada, po południu barometry pokażą 1012 hPa.

  KRAKÓW

  Przelotne opady śniegu. Temperatura wzrośnie do -3 st. C. Umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie spada, po południu barometry wskażą 1000 hPa.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...