Informacje
 • Mroźno, pogodnie, ale chwilami też śnieżnie

  19-01-2019 12:46 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Temperatura w ciągu najbliższych pięciu dni (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku Ventusky.com

  W najbliższych dniach w wielu regionach zaświeci słońce, ale nie zabraknie też opadów śniegu. Ściśnie mróz.

  W niedzielę będzie pogodnie, na niebie mogą jednak pojawić się chmury. Na Pomorzu Gdańskim, Warmii i Mazurach oraz Suwalszczyźnie popada słaby, przelotny śnieg. Spadnie do 1-2 centymetrów śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie od -3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez -1 st. C w centrum kraju, do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, na południu powieje ze wschodu, na Pomorzu - z zachodu.

  Poprószy śnieg

  W poniedziałek będzie pogodnie, chwilami pojawi się więcej chmur. Na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie sypnie śniegiem (1-2 cm). Termometry pokażą maksymalnie od -4 st. C na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z kierunków południowych.

  Wtorek zapowiada się nieco cieplej, ale na ogół będzie pogodnie. Opady śniegu wystąpią jedynie na Suwalszczyźnie, Warmii i Mazurach. Na termometrach zobaczymy od -2 st. C na Podkarpaciu, przez 0 st. C w centrum, do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr, południowy, powieje słabo i umiarkowanie.

  Mroźno na północy

  W środę będzie na ogół pogodnie. Synoptycy prognozują opady przelotnego śniegu na południu kraju. Termometry pokażą od -5 st. C na Warmii i Mazurach, przez -1 st. C w centrum, do 1 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu.

  W czwartek w centrum kraju, na Dolnym Śląsku i Podkarpaciu sypnie śniegiem. Na pozostałym obszarze Polski będzie na ogół pogodnie. Temperatura nie przekroczy zera stopni Celsjusza. Termometry pokażą od -6 st. C na Suwalszczyźnie, przez -3 st. C w centrum kraju, do zera st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...